HCB Barkoeling – 1 deur en 4 laden – 425 liter – 200,5 cm – 230V
1.319,95 1.597,14 TVA incluse
En stock
Nos avantages
- Livraison gratuite aux NL à partir de €300, sinon €9.95
- Garantie minimale d' un an sur tous les produits
- Livraison rapide grâce à notre propre stock
Vous passez une commande importante ?
Demande de devis
Conseils gratuits et instantanés
Appelez-nous !
Informations sur le produit
Description
Met de HCB backbar barkoeling met 1 deur en 4 laden houd je achter de bar altijd grip op je gekoelde voorraad. Dit model is gemaakt voor horeca waar snelheid en overzicht het verschil maken: tijdens piekuren wil je in één beweging een flesje, mixer of ingredient kunnen pakken zonder zoeken. De combinatie van een koeldeur en meerdere koelladen helpt je om je assortiment logisch te verdelen, bijvoorbeeld dranken in de deursectie en bar-benodigdheden of mise-en-place per lade. Zo werk je sneller, blijft je werkplek rustiger en voorkom je onnodig openen en rommelen in één grote koelruimte.
Deze professionele barkoeling / backbar koelkast past perfect in cafés, cocktailbars, lunchrooms, sportkantines en restaurants. Door de plaatsing achter de bar of onder het werkblad heb je jouw bestverkopende producten altijd binnen handbereik, terwijl je gasten een nette, strakke opstelling zien. De afwerking oogt modern en professioneel en de binnenzijde is ontworpen om praktisch én hygiënisch te kunnen werken.
Attributs
| Numéro de l'article | 3461 |
|---|---|
| Dimensions | 200.5 x 52 x 84 cm (WxDxH) |
| Poids | 118 kg |
| Couleur | Noir |
| Eclairage intérieur | |
| Indicateur de température | Oui |
| Interrupteur marche/arrêt | Oui |
| Marque | |
| Matériau | Acier inoxydable (SS) |
| Nombre de fiches | 1 |
| Plage de température ˚C | +2˚C à +8˚C |
| Puissance de raccordement | 230V |
| Technique du froid | Refroidissement par air |
| Volume brut | 425 liter |
| Volume brut | 425 liter |
HCB
Découvrez HCB, la marque exclusive de Hospitality Online Store : des équipements de cuisine innovants et fiables conçus pour le monde dynamique de l'hôtellerie et de la restauration. Découvrez notre collection unique ici.
Plus de produits de HCB








Vous devez être logged in pour publier un commentaire.